PachiraSoft Teknik Servis Programı

Programımız kullanımı kolay ve gereksiz detaylardan uzak kalarak hazırlanmıştır.Web tabanlı çalışan bir program olduğu için internet bağlantısı olan her mekandan bilgilerinize erişebilirsiniz.Servisinize gelen ürünlerin takibi haricinde Cari Hesaplarınızı , Kasa / Banka hesap ve bunlara ait hareketleri de takip edebilirsiniz.

 • İş Emri

  Kayıtlarınızı İş Emri olarak açabilir ve "Onarım Devam Ediyor" , "Parça Bekliyor" v.b gibi statülerde takibini yapabilirsiniz

 • Kullanııcı

  İstediğiniz sayıda kullanıcı tanımlayabilirsiniz.Tanımladığınız bu kullanıcalara yetkiler verebilir veya sınırlayabilirsiniz.

 • Servis Formu

  A5 boyutundaki servis formu üzerinde program içerisinden müdahale edebilir Logo,İletişim v.b gibi bilgilerinizi kendiniz değiştirebilirsiniz.

 • Cari Hesaplar

  A5 Sürekli çalıştığınız tedarikçi veya müşterilerinize cari hesap tanımlayabilir carilere ait hareketleri işleyebilir takip edebilirsiniz.

 • Stok Takibi

  Kullandığınız parçalara ait stokları takip edebilirsiniz.Stok hareketlerini takib edebilir aynı zamanda anlık olarak Stok Maliyetinizi de görebilirsiniz.

 • Raporlama / Excel

  Cari - Kasa - Banka - Stok Gibi verilerinize ait hazır raporları ve tabloları programdan Excel Formatında çekebilirsiniz.

 • Müşteri Bilgilendirme

  Müşterileriniz servis formlarındaki İş Emirlerini programın "Servis Bilgilendirme" sayfasına girerek , ürünlerinin servis durumunu takip edebilecekler.

 • Kasa Banka

  İstediğiniz sayıda kasa ve banka tanımlayabilirsiniz.Tanımladığınız hesaplar üzerinden Ödeme / Tahsilat yapabilir ve bu hareketleri raporlayabilirsiniz.


PachiraSoft

PachiraSoft Teknik Servis Programı

PachiraSoft olarak kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir Teknik Servis Programı hazırladık.

Teknik servis işlemleriniz ile birlilte Kasa / Banka hesapları , Cari Hesaplar , Stok gibi işlemlerinizi de takip edebileceksiniz.Program Web Tabanlı olduğu için internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan bağlantı kurabilirsiniz.İstediğiniz sayıda kullanıcı tanımlayabilir ve bu kullanıcılara yetkiler tanımlayabilirsiniz.

programa giriş
Fiyatlandırma

Program Avantajları

- Basit ve sade yapısı sayesinde kolay kullanılır ve hata yapma riskini azaltır.

- Web tabanlı bir program olduğu için verileriniz güvende olacak ve her her yerden ulaşabileceksiniz.

- Cari Hesaplar sayesinde Borç ve Alacak takibinizi çok rahat yapabilirsiniz.

- Müşteri Bilgilendirme Ekranı sayesinde müşterileriniz internet sitesi üzerinden ürünlerine ait güncel servis durumunu öğrenebilecekler.

- Hazır tablo ve raporları Excel formatında bilgisayarınıza kaydetme imkanı verir.

- Kullanıcı tanımlama özelliği sayesinde tanımladığınız kullanıcılara yetkiler verebilir veya sınırlayabilirsiniz.

teknik servis programı