PachiraSoft site yönetim programı

Diğer site yönetim progamları ile arasındaki en büyük fark çok basit bir kullanışa sahip olmasıdır.Web tabanlı çalışan bir program olduğu için internet bağlantısı olan her mekandan bilgilerinize erişebilirsiniz.Site yönetimi olarak sakinler ile aranızda mesajlaşmalara da olanak sağlayan bu site yönetim programı sayesinde iletişim gücünüz de artacak.

 • Aidat

  Sakinlerinize ait aidat borçlandırmasını toplu şekilde yapabilirsiniz.Geçikme durumunda toplu şekilde faiz de uygulayabilirsiniz.

 • Raporlar

  Site kayıtlarınızın güncel durumunu görebileceğiniz anlaşılır-basit raporlar çekebilir ve bu raporları Excell formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • Finansal Yönetim

  Tüm finansal hareketlerinizi güncel takip edebilir ve finansal planlamanızı daha rahat yapabilirsiniz.

 • Ücretsiz Deneyin

  Satın almadan önce programı ücretsiz olarak test edebilirsiniz.Fiyat teklifi isteyin , teklifimiz beraberinde 10 günlük deneme hesabınızı da size aynı gün iletelim

 • Cari Hesaplar

  Tüm satın alma ve gelir işlemleriniz için cari hesaplar oluşturabilirsiniz.Cari işlemleri işleyip cari hesaplara dair raporlar çekebilirsiniz.

 • Sakin Bilgilendirme

  Tüm sakin ve maliklerinize tanımlayacağımız hesaplar sayesinde,ister web sitesi isterlerse mobil uygulama üzerinden borç ve işlem detaylarını görebilirler.


PachiraSoft

PachiraSoft Site Yönetim Programı

PachiraSoft olarak kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir site yönetim programı hazırladık.

Gereksiz ayrıntılar ve menüler arasında kaybolmadan tüm işlemleri çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.Ulaşmak istediğiniz bilgilere çok rahat ulaşabilir ve raporlara çevirebilirsiniz.Anlık olarak sitenizin mali durumunu tek sayfada görebileceksiniz.Sitenizin dönemsel gelir/gider hareketlerini ve nakit durumunu gözlemleyip kendi finansal planlamanızı yapmanıza yardımcı olur.Diğer site yönetim progamları ile arasındaki en büyük fark çok basit bir kullanışa sahip olmasıdır.

ücretsiz dene

Site Yönetim Programları Neden Önemlidir.

Günümüz şartlarında site alanlarının çoğalması ve oturan sayılarının fazlalığı ve toplu yaşam alanlarının sistemsel yönetilmesi yöneticiler tarafından zorluklar içermektedir. Sitelerde ve apartmanlarda periyodik olarak toplanan aidatlar, yapılacak masraflar, ve gelir giderlerin doğru bir şekilde yönetilmesi, detay gerektiren muhasebe hizmetlerinin site yönetimlerine büyük bir yük oluşturduğu bilinmektedir. Genel kurul toplantısında seçilen yönetimin dışında ayrıca denetim kurulunun da önemsediği en önemli konu site yönetimi muhasebe hizmetleridir.

İşte bu konuda daha profesyonel olabilmek adına sitelerde site yönetim programlarının önemi ortaya çıkmaktadır.

Bu programlar sayesinde yönetim daha şeffaf olduğu gibi, kat malikleri yapılan tüm işlemleri takip edebilmektedirler. Site gelir ve giderlerinin yönetim programları sayesinde raporlanabilmesi, site finansal faaliyetlerinin kolay yapılabilmesine yardımcı olmaktadır. Bu programlar tüm data girişleri daha detaylı olabilmekte, arşivleme otomatik olarak yapılmakta ve aranılan tüm bilgilere saniyeler içerisinde ulaşılabilmektedir.

Web tabanlı site yönetim programı kullanmak önemli bir avantajdır. Yani bu sisteme kaydettiğiniz her tür verinin bulut sistemde saklandığı anlamına gelmektedir. Veriler otomatik olarak yedeklenmesi, bilgisayarınızın bozulması durumunda bile kullanıcı adı ve şifreyle başka bir bilgisayardan tekrar giriş yapılabilmesi verilerin güvenliği açısından önem taşımaktadır.

site yönetim programları